Bezpečnostní pravidlaPři používání internetového bankovnictví bychom vždy měli dbát určitých bezpečnostních pravidel, abychom zbytečně neriskovali a měli jistotu, že naše finance jsou opravdu v bezpečí. Na jaké zásady je třeba si dávat pozor?

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Vzhledem k tomu, že  u internetbankingu Komerční banky používáme osobní certifikát, který vlastně nahrazuje náš podpis, je třeba na tento certifikát dávat pozor a chránit ho před zneužitím. Ještě bezpečnější je pak certifikát uložený na čipové kartě. Další důležitou zásadou je používat bezpečné heslo, resp. PIN kód. Ideální heslo by mělo mít alespoň osm znaků a nejlepší je kombinovat v něm malá i velká písmena s číslicemi, případně dalšími znaky. Rozhodně nedoporučujeme dávat příliš jednoduché piny jako třeba číselné řady, data narození, křestní jména apod. Výběru správného hesla bychom měli věnovat opravdu pečlivou pozornost a samozřejmě ho nikomu nesdělovat. Obecně se i doporučuje hesla po určité době měnit. Dalším tipem pro zvýšení bezpečnosti vašeho účtu je nastavit si zasílání informačních smsek nebo e-mailů a také sledování historie přihlášení. Samozřejmostí by pak měly být pravidelné aktualizace programů v našem počítači, kvalitní antivir atd. Pokud se přihlašujeme do internetového bankovnictví, měli bychom to pokud možno dělat pouze ze svého vlastního počítače nebo notebooku. Rozhodně není vhodné přihlašovat se z veřejných míst, jako jsou třeba různé internetové kavárny nebo počítačové herny. Pokud máme nějaké dotazy nebo nejasnosti, můžeme se kdykoliv obrátit na telefonickou linku Komerční banky na čísle 955 551 552, kde nám poradí.

Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24.cz představuje služby přímého bankovnictví České spořitelny.

Ukázková videa služby MojeBanka

Součástí webových stránek Komerční banky a její služby MojeBanka je také několik ukázkových videí, která nám názorně vysvětlují jak nainstalovat některé programy, jak uložit adresu internetového bankovnictví mezi důvěryhodné stránky, jak si nastavit zprávy o našem účtu, jak nastavit menu, dále zde najdeme podrobný průvodce nastavením počítače a také návod, jak si požádat o spotřebitelský úvěr.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.Moje Banka Business

Pro firemní klienty z řad velkých firem a státní správy má Komerční banka internetové bankovnictví pod názvem MojeBanka Business a najdeme ho na stránce https://www.mojebanka.cz/BusinessBanking/. Tato služba je určena firmám a podnikatelům, městům a obcím, krajům nebo právnickým osobám.

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu?

MojeBanka – demoverze služby na vyzkoušení

Pokud vás zajímá, jak vypadá prostředí internetového bankovnictví Komerční banky a chcete si ho nejdříve nezávazně vyzkoušet, tak právě pro vás je určena demoverze této služby. Najdeme ji na webových stránkách Komerční banky na adrese http://www.mojebanka.cz/cs/demo/mbc/cz/login/login.html. Na pravé straně stránky s předvyplněným certifikátem a heslem jenom klikneme na tlačítko Přihlásit a vzápětí vidíme prostředí internetového bankovnictví tak, jak v reálu vypadá. Můžeme si vyzkoušet, co všechno tato služba umožňuje a seznámit se dopodrobna s jejím prostředím a možnostmi.

Vše o Servis24 přihlášení na účet naleznete na našem webu. Servis24 přihlášení na účet a jak na to? Co je Servis24.cz Internetbanking?

Kontakty na službu MojeBanka

Pokud máme jakékoli dotazy, potřebujeme s něčím poradit nebo máme nějaký technický problém, máme hned několik možností, jak banku kontaktovat. První možností je telefonická linka na čísle 955 551 552. Pro ty, co dávají přednost písemné komunikaci je k dispozici mailová adresa mojebanka@kb.cz. Třetí variantou, kterou Komerční banka jako jedna z mála bankovních institucí u nás nabízí, je kontakt přes Skype a to pod nickem moje_banka.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Komerční banky a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!