Mojebanka.czInternetbanking MojeBanka.cz patří k široké nabídce produktů Komerční banky, která je jedním z našich největších peněžních ústavů již řadu let. Internetové bankovnictví MojeBanka nabízí široký výběr kvalitních on-line služeb, které dokáží uspokojit každého klienta a umožní vše potřebné pro perfektní řízení vašich uložených peněz. Stačí zajít do nejbližší pobočky Komerční banky, kde s vámi pracovníci uzavřou příslušná smlouvu a vyřídí všechny nezbytnosti. Poté již budou všechny peněžní transakce vyřízeny snadno a rychle z pohodlí vašeho bytu či kanceláře. MojeBanka představuje velkou úsporu nejen vašeho času, ale také financí, jelikož poplatky za využívání on-line služeb jsou menší než při osobní návštěvě přepážky. Všechny vaše dotazy ohledně současných služeb lze řešit na bezplatné lince 800 152 152, kde jsou vám budou k dispozici školení poradci.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný online přístup k vaším financím. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Přímé bankovnictví

MojeBanka vám přinese spolehlivě a rychle způsob jak ovládat vaše finance na dálku. Veškeré potřebné transakce se uskuteční snadno a jednoduše bez nutnosti osobně navštívit některou z poboček Komerční banky. Moderní a oblíbený trend v současném hospodaření s penězi je nabídnut i aplikací Moje Banka. Čím dál větší procento občanů používá služby, které jsou již nějaký čas nabízeny přímým bankovnictvím od Komerční Banky. Přímé bankovnictví KB Moje Banka je rychlé, pohodlné a šetří čas při řízení veškerých finančních transakcí.

Půjčka České spořitelny je vhodná pro každého podnikatele. Česká spořitelna nabízí velice výhodnou půjčku.Moje Banka online

Mezi nabídku Komerční banky patří také služba Mojebanka a představuje bezpečný a rychlý způsob řízení finančních prostředků snadno za pomoci vašeho počítače. Stačí pouze jedna návštěva k uzavření smlouvy na jedné z poboček Komerční banky a je možné ihned začít využívat veškeré výhody, které služba Moje Banka online přináší.

Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Jak vstoupit na účet Servis 24 od České spořitelny se dozvíte na našem webu. Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší.

Výhody internetového bankovnictví KB Mojebanka:

  • velká úspora času, odpadá nutnost navštěvovat pobočku
  • neustálá kontrola pohybů financí na účtech
  • okamžitý přehled aktuálního zůstatku na účtu
  • nonstop provoz
  • snadné a intuitivní ovládání
  • zadávání příkazů levněji než v bance
  • zabezpečení elektronickým podpisem
  • uživatelská podpora na telefonní lince zdarma
  • dostupnost služby také v angličtině

Podobně kvalitní internetbanking přináší také ČSAS.cz, nebo ERA Poštovní spořitelna, která má navíc téměř nulové poplatky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!